Web'te & Site'de Ara :

Heute ist der

Goethe-Zertifikat A1: Start Deutsch 1 Hazirlik Dosyalar

 

 

Kategori : Almanca Kaynaklar
indirme : 9816  
Boyut : 3,5 MB
 

Sitede yer alan programlar farklı sitelere bağlantılar olabilir, diger sitelerin içeriklerinden Almancam.com sorumlu tutulamaz, link ve içerikler istenildiği taktirde kaldırılabilir.

 

açıklama Program Açıklaması :   
..

Bu dosya Goethe Institut tararından hazırlanmıştır.Zip arşivinde hem pdf formatında küçük bir hazırlık kitapçığı hem de dinlemek için bir ses dosyası bulunmaktadır.


Aile birleşimi sınavına girecek olanlar için son derece yararlı olacağı kanısındayız.
Pdf formatındaki kitapçıkta hem soru örnekleri hem de hazırlık için çeşitli alıştırmalar bulunmaktadır.


A1 sınavı içeriğine çok benzer konular ve alıştırmalar bulunmaktadır.
A1 sınavına girecek olanlara mutlaka incelemelerini tavsiye ederiz.


“Fit in Deutsch 1″, “Fit in Deutsch 2″, “Zertifikat Deutsch” ve “Goethe-Zertifikat B2” sınavları, aynı zamanda Avrupa Dil Çerçevesinin A1, A2, B1 ve B2 seviyelerine ulaşmış 10-15 yaşları arasındaki genç Almanca öğrencileri için de yapılan sınavlardır.


Pdf uzantılı dosyaları açıp okuyabilmek için Adobe Acrobat Reader adlı programın bilgisayarınızda bulunması gerekmektedir.Adobe Acrobat Reader programını indirmek için şu adresi ziyaret edebilirsiniz :

http://get.adobe.com/reader/

Dosyanın içerdiği konulardan bazıları:

Kandidatenblätter :
Hören
Lesen, Schreiben
Sprechen

Prüferblätter :
Transkriptionen zum Tonträger
Lösungen zu
Hören, Lesen, Schreiben
Bewertung Schreiben
Hinweise zur mündlichen Prüfung
Bewertung Sprechen
Antwortbogen

 


 

 

Bütün başlangıçlar kolaydır. Goethe-Zertifikat A1: Start Deutsch 1


Goethe-Zertifikat A1: Start Deutsch 1 sınavı, oldukça basit düzeyde dil bilgilerini gerekmektedir. Sınav, Dillere İlişkin Avrupa Ortak Referans Çerçevesi’nin altı basamaklı yetkinlik derecelendirmesinin birinci basamağına (A1) denk gelmektedir.


Sınavı başardıktan sonra örneğin günlük yaşamda oldukça basit soruları, talimatları ve mesajları ve aynı zamanda telesekreterdeki mesajları, kamuya yapılan duyuruları ve kısa konuşmaları anlayabilirsiniz, yazılı kısa mesajlardan, kamuya yönelik bilgi levhalarından ve küçük ilanlardan sizin için önemli olan bilgileri alabilirsiniz,
rakamları, miktarları, saatleri ve fiyatları söyleyebilir ve anlayabilirsiniz, basit ve kişisel bilgilere yönelik formları doldurabilirsiniz, kısa kişisel mesajlar yazabilirsiniz,konuşma sırasında kendinizi tanıtabilir ve şahsınıza yönelik basit soruları cevaplandırabilirsiniz, günlük yaşamda alışılmış soruları ve ricaları formüle edebilir ve bunlara karşılık verebilirsiniz.
Goethe-Zertifikat A1: Start Deutsch 1 Hazirlik Dosyalar, indir

 

Kullanıcıların Yorumları