Web'te & Site'de Ara :

Heute ist der

Zertifikat Deutsch für den Beruf (ZDfB) Hazirlik Dosyalari

 

 

Kategori : Almanca Kaynaklar
indirme : 6089  
Boyut : 7,5 MB
 

Sitede yer alan programlar farklı sitelere bağlantılar olabilir, diger sitelerin içeriklerinden Almancam.com sorumlu tutulamaz, link ve içerikler istenildiği taktirde kaldırılabilir.

 

açıklama Program Açıklaması :   
..

Bu dosya Goethe Institut tararından hazırlanmıştır.Zip arşivinde hem pdf formatında küçük bir hazırlık kitapçığı hem de dinlemek için bir ses dosyası bulunmaktadır.


 

Zertifikat Deutsch für den Beruf
Dillere İlişkin Avrupa Ortak Referans Çerçevesi’nin altı basamaklı yetkinlik derecelendirmesinin dördüncü basamağına (B2) denk gelmekte ve dile bağımsız hakim olmayı gerektirmektedir.


Sınavı başardıktan sonra örneğin meslek yaşamındaki olağan durumlarda, yazılı ve sözlü olarak kendinizi uygun şekilde ifade edebilir ve aynı şekilde karşılık verebilirsiniz şirketlerin günlük iş hayatıyla ilgili basit metinleri anlayabilir ve rutin yazıları yazabilirsiniz.


Pdf uzantılı dosyaları açıp okuyabilmek için Adobe Acrobat Reader adlı programın bilgisayarınızda bulunması gerekmektedir.Adobe Acrobat Reader programını indirmek için şu adresi ziyaret edebilirsiniz :


http://get.adobe.com/reader/

 
Zertifikat Deutsch für den Beruf (ZDfB) Hazirlik Dosyalari, indir

 

Kullanıcıların Yorumları