Web'te & Site'de Ara :

Heute ist der

Zertifikat Deutsch (ZD) : (Goethe-Zertifikats B1) Hazirlik Dosyalari

 

 

Kategori : Almanca Kaynaklar
indirme : 9599  
Boyut : 7 MB
 

Sitede yer alan programlar farklı sitelere bağlantılar olabilir, diger sitelerin içeriklerinden Almancam.com sorumlu tutulamaz, link ve içerikler istenildiği taktirde kaldırılabilir.

 

açıklama Program Açıklaması :   
..

Bu dosya Goethe Institut tararından hazırlanmıştır.Zip arşivinde hem pdf formatında küçük bir hazırlık kitapçığı hem de dinlemek için bir ses dosyası bulunmaktadır.

 


Goethe-Zertifikats B1 : Zertifikat Deutsch (ZD) sınavında başarılı olmakla, Almanca günlük konuşma dilinde sağlam temel bilgilere sahip olduğunuzu ve günlük yaşamdaki her türlü önemli konuda kendinizi ifade edebildiğinizi kanıtlarsınız. Sınav, Dillere İlişkin Avrupa Ortak Referans Çerçevesi’nin altı basamaklı yetkinlik derecelendirmesinin üçüncü basamağına (B1) denk gelmektedir.


Sınavı başardıktan sonra örneğin günlük yaşamda yapılan konuşmalardaki, kamuya yapılan duyurulardaki ve radyo haberlerindeki önemli bilgileri detaylı olarak da anlayabilirsiniz,gazete metinlerindeki, istatistiklerdeki önemli bilgileri ve günlük yaşamla ilgili tanımlamaları tam olarak anlayabilirsin,

 


mektuplar veya e-mailler gibi birbiriyle bağlantılı, özel ya da yarı resmi mesajları yazabilirsin,
seni kişisel olarak ilgilendiren bir konu hakkında basit bir konuşma yapabilir, bu konudaki düşüncenizi kısaca ifade edebilir ve konuştuğunuz kişinin düşüncesine uygun şekilde karşılık verebilirsiniz, günlük yaşamla ilgili olağan durumlarda, bir şeyler hakkında bilgi verebilir, bir şeyler önerebilir ya da kararlaştırabilirsin.
Zertifikat Deutsch (ZD) : (Goethe-Zertifikats B1) Hazirlik Dosyalari, indir

 

Kullanıcıların Yorumları