Web'te & Site'de Ara :

Heute ist der

Zentrale Oberstufenprüfung (Goethe-Zertifikat C2) Hazirlik Dosyalar

 

 

Kategori : Almanca Kaynaklar
indirme : 6990  
Boyut : 8 MB
 

Sitede yer alan programlar farklı sitelere bağlantılar olabilir, diger sitelerin içeriklerinden Almancam.com sorumlu tutulamaz, link ve içerikler istenildiği taktirde kaldırılabilir.

 

açıklama Program Açıklaması :   
..

Bu dosya Goethe Institut tararından hazırlanmıştır.Zip arşivinde hem pdf formatında küçük bir hazırlık kitapçığı hem de dinlemek için bir ses dosyası bulunmaktadır.


Kitaptaki bazı konular:

• Texterklärung
• Aufgaben zur Prüfung der Ausdrucksfähigkeit
• Hörverstehen
• Aufsatz
• Zusammenhängende mündliche Äußerung


Goethe-Zertifikat C2: Zentrale Oberstufenprüfung (ZOP) sınavı, tıpkı Kleines Deutsches Sprachdiplom (KDS) gibi, oldukça ileri düzeyde, yüksek bir dil seviyesini gerektirmektedir. Bu sınav, Dillere İlişkin Avrupa Ortak Referans Çerçevesi’nin altı basamaklı yetkinlik derecelendirmesinde altıncı ve en yüksek basamağa (C2) denk gelmektedir.


Sınavı başardıktan sonra, KDS’de olduğu gibi, örneğin Almanca olarak okuduğunuz ve dinlediğiniz her şeyi kolaylıkla anlayabilirsiniz,Çeşitli yazılı ve sözlü kaynaklardan aldığınız bilgileri  özetleyebilirsiniz bu sırada gerekçeleri ve açıklamaları birbirleriyle bağlantılı bir şekilde aktarabilirsiniz,


spontane, oldukça akıcı ve doğru olarak kendinizi ifade edebilir, karmaşık konularda da ince anlam farklılıklarını formüle edebilirsiniz, edebi metinleri de analiz edebilir ve bunlarla ilgili zor soruları cevaplandırabilirsiniz.
Zentrale Oberstufenprüfung (Goethe-Zertifikat C2) Hazirlik Dosyalar, indir

 

Kullanıcıların Yorumları