Web'te & Site'de Ara :

Heute ist der

Zertifikat Deutsch für Jugendliche (Goethe-Zertifikat B1) Hazirlik Dosyalar

 

 

Kategori : Almanca Kaynaklar
indirme : 9224  
Boyut : 11 MB
 

Sitede yer alan programlar farklı sitelere bağlantılar olabilir, diger sitelerin içeriklerinden Almancam.com sorumlu tutulamaz, link ve içerikler istenildiği taktirde kaldırılabilir.

 

açıklama Program Açıklaması :   
..

Bu dosya Goethe Institut tararından hazırlanmıştır.Zip arşivinde hem pdf formatında hazırlık kitapları hem de dinlemek için bir ses dosyası bulunmaktadır.


Kitaplardaki bazı konular:

Lösungsschlüssel Leseverstehen
Lösungsschlüssel Sprachbausteine
Transkription zum Hörverstehen
Lösungsschlüssel Hörverstehen
Bewertungskriterien
Schriftlicher Ausdruck
Hinweise zur Mündlichen Prüfung
Bewertungskriterien
Mündliche Prüfung

 

Goethe-Zertifikat B1: Zertifikat Deutsch für Jugendliche sınavında başarılı olmakla, Almanca günlük konuşma dilinde sağlam temel bilgilere sahip olduğunu ve günlük yaşamdaki her türlü önemli konuda kendini ifade edebildiğini kanıtlarsın. Sınav, Dillere İlişkin Avrupa Ortak Referans Çerçevesi’nin altı basamaklı yetkinlik derecelendirmesinin üçüncü basamağına (B1) denk gelmektedir.


Sınavı başardıktan sonra örneğin
günlük yaşamda yapılan konuşmalardaki, kamuya yapılan duyurulardaki ve radyo haberlerindeki önemli bilgileri detaylı olarak da anlayabilirsin, gazete metinlerindeki, istatistiklerdeki önemli bilgileri ve günlük yaşamla ilgili tanımlamaları tam olarak anlayabilirsin, mektuplar veya e-mailler gibi birbiriyle bağlantılı, özel ya da yarı resmi mesajları yazabilirsin, seni kişisel olarak ilgilendiren bir konu hakkında basit bir konuşma yapabilir, bu konudaki düşünceni kısaca ifade edebilir ve konuştuğun kişinin düşüncesine uygun şekilde karşılık verebilirsin,günlük yaşamla ilgili olağan durumlarda, bir şeyler hakkında bilgi verebilir, bir şeyler önerebilir ya da kararlaştırabilirsin.
Zertifikat Deutsch für Jugendliche (Goethe-Zertifikat B1) Hazirlik Dosyalar, indir

 

Kullanıcıların Yorumları