Web'te & Site'de Ara :

Heute ist der

Bilgisayar Otomatik Kapama

 

 

Kategori : PC Programme
indirme : 17193  
Boyut : 750 kb
 

Sitede yer alan programlar farklı sitelere bağlantılar olabilir, diger sitelerin içeriklerinden Almancam.com sorumlu tutulamaz, link ve içerikler istenildiği taktirde kaldırılabilir.

 

açıklama Program Açıklaması :   
..

Bilgisayarda film izlerken veya müzik dinlerken uyuya kalmak ve bilgisayarın sabaha kadar açık kalması hiç kimsenin hoşuna gitmez.


Yada bir program indirirken bilgisayarımız başından kalkmamız gerekiyor. Bu tür durumlara maruz kalmak istemeyen kullanıcıların çok hoşuna gidecek bir program tanıtacağım.


Programımızın ismi “Bilgisayar kapatıcı” isminden de anladığımız gibi bilgisiyaramızı belirli bir süre sonra kapatmamıza yarayan program bizleri hem maddi hemde manevi kayıplardan kurtarıyor.


Program 750 kb gibi küçük bir boyuta sahip olmasına rağmen işlevsel açıdan çok işe yarıyor.Program ile Saat, dakika , saniye cinsinden zamanı ayarlaya biliyoruz.


Bunun yanında uzakta ki bir bilgisayarı da istediğimiz zaman kapatmamıza yarayan programın bir diğer özelliği de bilgisayarımızı kapatırken sesli uyarı vermek üzere ayarlaya biliyoruz.
Bilgisayar Otomatik Kapama, indir

 

Kullanıcıların Yorumları